FM15 Kupalar Kazandıran Taktik

3896

Bu seride uzun süredir başarılı olduğum FM15 kupalar kazandıran taktik. Bu taktik ile ilk seneden Bursaspor ile şampiyonluk , başka bir kariyerde Galatasaray ile ligde galibiyet serisi rekoru (19 maç) ile şampiyonluk yakaladık Şu anda mevcut kariyerimde Bielefeld ile 3 senede 3. ligden Almanya şampiyonluğuna uzandık. Sitede bazı arkadaşlardan da olumlu dönüş alınca paylaşma gereği duydum.

Öncelikle şunu diyeyim Galatasaray kariyerimden veriler sunacağım. Bursaspor kariyeri maç analizlerini açamadığımdan oradan bilgi sunamıyorum. Ayrıca şuradan Bielefeld kariyerime de göz atabilirsiniz.

P5VW967oLnzP

lkD6yl

Not : Duran toplar ayarlıdır . Sizin sadece duran topların başına geçecek oyuncuları ayarlamanız gerekiyor

Roller Hakkında Detaylı Bilgiler

Kaleci : Libero kaleci olacağından topla oynayabilen ,hızlanması yüksek kaleci olursa daha iyi olur.

Bekler : Bekler için en önemli, olmazsa olmaz özellik Uzun Taç özelliği ve uzun taç atışı atar ppm’i. Evet bu özelliklere sahip standart beklerinizin sezon sonu sahip olduğu ortalama puana siz de çok şaşıracaksınız.
Beklerinize taçları kullandırmayı unutmayın. Eğer ki elinizde böyle bekler yoksa uzun taç atan başka oyuncunuza taç atışlarını kullanırmaya bakın.

DC : Uzun boylu , kafa atışları etkili , hızlanması iyi stoperler olmasına dikkat edin

DMC : Top kapması yüksek, agresif yapılı ,topu fazla oyalamadan önündeki oyuncuya oynayabilecek oyuncu olması gerekiyor.

MC : Uzun şut özelliği ortalamanın üzerinde olan , dayanıklılığı yüksek olan oyuncu olması gerekmektedir.

MR : Taktiğin en önemli oyuncularından biri sağ kanattaki hücumcu kanat oyuncusu. Sağ kanatta top sürme becerisi olan ,özel yetenek , hız – hızlanma , dribbling , pas özellikleri yüksek olan oyuncu olması gerekmektedir. İyi bir kanat oyuncusu ile sezon sonunda en çok asistin bu bölgede oynayan oyuncunun yaptığını göreceksinizdir. Bu mevki için oldukça verim aldığım Cristaldo ,Adama Traore yi örnek gösterebilirim.

AML : Uzun şutu yüksek olan , hız-hızlanma becerisi olan oyuncu olması önemli.

ST : Bu bölgede Burak Yılmaz gibi bir adam 30 gol attı sezonda Arthur var şu anda bu bölgede oynattığım Bundesliga’da gol krallığını 1 gol ile kaçırdı. Oyuncunun pas verme özelliği yüksek olursa daha iyi olacaktır

İndir

Download File