Football Manager 2017 Beta Yayında

980

Football Manager 2017 Beta ve Football Manager 2017 Touch Beta, bazı dijital oyun mağazalarından ön sipariş veren oyun severler için oynamaya hazır hale geldi.

Football Manager 2017 Beta bir kez daha çevrimiçi oynamaya hazır ve aynı zamanda betadaki kariyeriniz oyun 4 Kasım’da tam sürümü çıktığında devam edebilir halde olacak.

Data Editörü, Atölye ve FM Mağazası bu süreçte aktif olmayacak.

Henüz ön sipariş vermediyseniz bile dijital oyun mağazalarından şimdi Football Manager 2017 Beta’yı oynamak için sipariş verebilirsiniz.

Oyunu STEAM üzerinden ön sipariş veren kullanıcılar için otomatik indirme başlayacaktır. Football Manager 2017 oyun kütüphanenizde aktif hale gelecektir.

Diğer dijital mazağalardan satın alımlarda, size verilen oyun anahtarını STEAM üzerinde aktif hale getirerek oyunu çalıştırabilirsiniz.

Football Manager 2017 Beta adından da anlaşılacağı üzere BETA sürecinde olması sebebiyle eksikliklere sahip. Hataların daha hızlı ayıklanması için Football Manager topluluğu tarafından geri bildirimler toplanmakta ve oyunda hatalar düzeltilmekte. Siz de Football Manager 2017 Beta oynuyorsanız gerek Türkiye ligi gerekse Türkçe dili veya oyun hatalarını bu bağlantıda yer alan başlıklarda dile getirebilirsiniz.

Not: Football Manager 2017 Türkçeleştirme çeviri kalitesi ile ilgili lütfen Sports Interactive forumlarında şikayetlerinizi dile getiriniz. Bu yıl itibariyle Türkçeleştirme, SEGA Türkiye ekibi kontrolündedir.
İlgili başlık: Turkish issues in Turkish Translation