Football Manager Mobile 2016 Yayında

2759

Football Manager 2016 oyununuzu taşınabilir akıllı telefon/tablet cihazlarınızda oynayabileceğiniz sürüm olan Football Manager Mobile 2016, Google Play ve Apple AppStore’da yayınlandı.

FM keyfini yanınızda taşıyabileceğiniz eski FMH (Football Manager Handheld) yeni Football Manager Mobile 2016‘yı şimdi ilgili marketlerden satın alabilirsiniz.

İlgili uygulama mağazalarında 23.99 TL’den satışta olan oyun, kulübünüzü zafere taşımayı hareket halinde de gerçekleştirmek isteyen menajerler için, tamamen kullanıcı kullanılabilirliğine göre tasarlandı.
Football Manager Mobile 2016, yerel mağazalarda arama yaptığınızda gelmiyor ise merak etmeyin, kısa zamanda senkron tamamlanacak. Bu arada oyun Türkiye’de mağazalarda yayında. sadece benzer isimde farklı öneriler içerisinde henüz çok yeni olması sebebiyle listelemede biraz geride.

Football Manager Mobile 2016, IOS cihazlar için 599 mb ve Android cihazlar için 33 MB bir yer işgal ediyor.

Büyük Avrupa ligleri dahil olmak üzere dünyadaki 14 ülkede istediğiniz kulübün başına geçiyorsunuz. Türkçe dil desteği ve Türkiye ligi oyunda bulunmamakta. Transferlere, taktiklere ve kimin oynayıp kimin yedek kalacağına siz karar verirken, oyuncuların yönetim rolünü ve taraftarlarınızı mutlu edip kulübünüzü zafer taşımak sizin parmaklarınızın ucunda.

AppStore – Download
Googleplay – Download

fm_mobile_platforms