Football Manager Türkiye Yardımcı Araştırmacı – Scout Alımı

635

Football Manager Türkiye veritabanı çalışmalarında görev almak ister misiniz? Desteklediğiniz Türk takımın Football Manager veritabanına en iyi şekilde yansıtılmasında siz de görev alabilirsiniz ve oyun olarak içerisinde yer aldığınız Football Manager dünyasına daha derinlemesine giriş yapabilirsiniz.

Turksportal, Football Manager Türkiye Araştırma şefleri, Türkiye veritabanı araştırmasında yeni çalışma arkadaşları arıyor. Football Manager veritabanı araştırmasına katkıda bulunmak isteyenlerin buradan erişebilecekleri formu doldurmaları gerekmekte.

Football Manager Araştırması ile futbol ve medya sektörlerinde kariyer mümkün!
Football Manager Araştırması bazı FM tutkunlarının hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunabiliyor Bugün FM araştırması sayesinde medya ve futbol kulüplerinde görev alan Türk araştırmacılar olduğunu da belirtelim.

Bir örnek de İngiltere’den, çocukken yıl içerisinde 600-700 saatini FM oynayarak geçiren Matt Neil, şu anda Plymouth Argly’de analist olarak görev yapıyor. Bu işe kabul edilirken öncesinde amatör bir İngiliz kulübü olan Truro City ile göreve başlayıp scouting ve FM veritabanı dünyasının inceliklerini öğrenme fırsatı buldu. Daha sonra çok kapsamlı analiz ve istatistiklerine sahip olduğu Plymouth Argly’ın boşalan scout görevi için İngiltere FM Araştırma ekibine başvurdu ve görevi kaptı. Bu görevdeki başarısı kulübün dikkatini çekti ve FM’de scout olarak izlediği kulüpten analist olarak çalışma teklifi aldı. Matt, şu anda teknik ekibin bir parçası ve sanal dünyada başladığı kariyerini şu anda gerçeğe dönüştürmüş durumda.

Siz de bu dünyayı merak ediyor ve Turksportal FM Araştırma ekibinin bir parçası olmayı istiyorsanız, buradan başvuru formunu doldurarak FM Türkiye Araştırma şeflerine iletebilirsiniz.