Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sözleşme, Turksportalnet’in (aşağıda kısaca “TURKSPORTAL” olarak anılacaktır) yayıncısı olduğu www.turksportal.net ve tüm alt sitelerinin (aşağıda kısaca “TURKSPORTAL Siteleri” olarak anılacaktır) içerik oluşturup reklam gelirini paylaşma hizmetinden (aşağıda kısaca “Servis” olarak anılacaktır) ve ücretsiz Turksportal Üye hesabı edinerek ÜYE olan kişilerin yararlandığı hizmetten faydalanılmasına yönelik hak ve yükümlülüklerini düzenler.

Sitede kullanıcı etkileşimi olduğu bölümlerde üyeler tarafından yazılan yorum ve/veya iletilerden mesaj gönderenler sorumludur. Bu mesajların içeriklerinden ya da bu mesajlardaki bilgilerin kullanımı sonucu yaşanan sorunlardan Turksportal sorumlu tutulamaz.

Turksportal, istediği takdirde sebep belirtmeksizin üye hesaplarını iptal edebilir ya da üye hesaplarına sunulan bazı hizmetleri dondurabilir.

Kullanıcı siteye üye olup, sistemi kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. Turksportal Interactive bu koşulları dilediği zaman önceden bildirmeden değiştirme ya da hizmeti durdurma hakkına sahiptir.

Turksportal Interaktif